Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kolorovaná mědirytina na papíře, 345 x 460 mm, rámováno v paspartě, pod sklem, značeno v desce vpravo dole C. Weisbrod, vlevo dole značka koloristy.Autor viz B 10/667.